HAKKIMIZDA

Döner  Yapı ve Kapı Teknolojileri olarak, otomasyon sistemlerinde kurumsal bayiliğimizle sektörün önde gelen markalarını bir arada satışa sunduğumuz hizmetlerimizde satış sonrası servis hizmetlerimiz de mevcuttur. Müşterilerimize ürünün ve hizmetin kalitesi için her zaman daha iyisi için çalıştığımız faaliyetlerimizde insan kaynakları merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlarınızın yanıtını bulmanızı sağlıyor. Ürün ve hizmet politikamızda her müşteri ihtiyacına hizmet eden uygulamalarımız içerisinde ön sıralarda yerini alan insan kaynakları departmanımız personel eğitiminden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara kadar kusursuz bir hizmetle aklınıza takılan tüm soruların yanıtımı bulmanıza imkan tanıyor.

Kurumsal başarılara imza atacak ekip başarısı ile devamlılık arz edecek tüm arge çalışmalarında gelişme göstererek müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu hizmetlerimizde yay ve otomasyon sistemlerine dair tüm ihtiyaçlarınızı en yeni ürünlerle güvenle karşılayacaksınız. Yaşam alanlarınızda, iş yerlerinizde veya endüstriyel tesislerde olmak üzere daha pek çok alanda geniş bir müşteri ihtiyacına hitap eden otomatik kapı mekanizmaları seçenekleriyle rahat ve konforlu bir yaşamın kapılarını bizimle aralayacaksınız.

Bir müşteri olarak dilek, şikayet veya önerilerinizi insan kaynakları departmanımızla iletişim kurarak sonrasında daha iyi çalışmalar yapmak adına bilgiler verebileceğiniz faaliyetlerimizde faydasını sizin de göreceğiniz arge çalışmalarımız mevcuttur. İnsan kaynakları personel ekibimizin yapmış olduğu çalışmalar bayiliğini üstlendiğimiz yay ve otomasyon sistemleri markaları da dahil olmak üzere servis hizmetlerimize kadar tüm faaliyetlere kısa sürede yansıtılarak müşteri memnuniyetine kalıcı bir itimat sağlanmaktadır.

Ürünler arasında özellikleri olmasını istediğiniz ayrıntıları, kullanmış olduğunuz ürünlerimizde sık sık yaşadığınız sorunları, hizmet politikasına dahil edilmesini istediğiniz detayları ve çok daha fazlasını insan kaynakları ile paylaşarak değerlendirmeye alınmasını sağlayabilir ve kurumsal faaliyetlerimizin her açıdan geliştirilmesi yönünde öncümüz olabilirsiniz. Doğruluk ve kalite ilkesinde en iyisini sunduğumuz faaliyetlerimiz kapı otomasyonlarından motor ve aksesuar seçeneklerine kollu bariyer sistemlerinden bolard tipte mantar bariyer seçeneklerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle ihtiyaçlarınıza alternatifler oluşturuyor.

Ürünler için yedek parça sıkıntısı da yaşamayacağınız satış hizmetlerimizde kapı mekanizmaları için birbirinden farklı modelde ihtiyacınıza en uygun motor mekanizmaları mevcuttur. Aksesuar seçeneklerine entegre yapı ile de tüm güvenlik sistemlerinin de dahil edilebildiği ürünler için olmasını istediğiniz özellikleri düşündüğünüzde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yenilikçi bakış açısında insan kaynakları departmanı ile her geçen gün yenilenen firmamız hedefte müşteri memnuniyeti tutularak çıtasını yükseltmektedir. Müşteri memnuniyetinin yükselen grafiğinde görüşleriniz bizim için değerlidir. Potansiyel çalışan personellerinin insan ilişkilerinin düzenlenmesine de yardımcı olacak eğitimlerimizde ürünler için dilek, şikayet ve önerilerinizi bildirebileceğiniz gibi çalışanlarımızın vermiş olduğu hizmetlerden de memnun kalıp kalmadığınızı ve iyileştirilmesi yönünde adımlar atılması tavsiye edebilirsiniz. Kurumsal performans yönetiminden çalışanlarımızın memnuniyet ölçülendirilmesine kadar insan kaynakları departmanımız tüm faaliyetlerin müşteri memnuniyetine hitap eden ayrıntılara dikkat çekmesiyle ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır.

İş gücü planlaması, personel yetiştirme ve geliştirme, performans değerlendirme, haklar, iş değerleme ve çok daha fazlası için değerli görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İnsan kaynakları ile daha iyisini sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizde memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Yaşam kalitenizi bir adım daha ötelere taşıyacağınız yay ve otomasyon sistemleri ile rahatlığın keyfini yaşayacaksınız. Zahmetsiz kullanım olanağında zaman tasarrufundan başlayarak enerji tasarrufu ve iş gücünün hafiflemesine kapı mekanizmaları ile yardımcı olmanız mümkün. Seri yükleme ve boşalma gereken endüstriyel tesisler, giriş çıkışı yoğun olan fabrikalar ve daha pek çok alan için zaman yönetimi oldukça önemlidir. İhtiyaçlarınıza hitap eden ürünleri kullanmanın önemli olduğu kadar olası bir arıza durumunda erişim sağlayabileceğiniz servis hizmetlerinin de önem arz ettiği servis hizmetlerinde en kaliteli , hızlı ve güvenilir hizmeti almanız adına memnun kalacağınız bir hizmetin güvenini yaşamak istediğinizde görüşlerinizi bizimle paylaşarak olası bir arıza durumunda anında müdahale ve servis ekibimizden duyduğunuz memnuniyetin veya eksikliklerin bildirimini insan kaynaklarıbölümümüze yapabilirsiniz.

Siz ve diğer müşterilerimiz için en iyisini amaç edindiğimiz kurumsal satış bayiliği ve servis hizmetlerimizde yüzünüzü güldürecek faaliyetlerimiz sizleri bekliyor. Çalışanların eğitimi de dahil olmak üzere pek çok açıdan değerlendirme yapılarak en iyisi insan kaynakları araştırması ile mümkün olacak. Memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlamak adına değerli görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.